Konferencja JAK BUDOWAĆ SILNY KOŚCIÓŁ?

Konferencja JAK BUDOWAĆ SILNY KOŚCIÓŁ?
11 czerwca godz. 16.00, Kielce ul. Sienkiewicza 1

Serdecznie zapraszamy wszystkich chrześcijan, którym leży na sercu rozwój lokalnych zborów do udziału w seminarium z pastorem Bruno Knutzenem (Dania). Szczególnie gorąco polecamy to wydarzenie pastorom, starszym zborów i liderom służb chrześcijańskich.

Pastor Bruno Knutzen to niezwykle barwna i inspirująca postać ruchu zielonoświątkowego w Skandynawii. W chrześcijańskiej służbie jest już ponad 35 lat. Założył 6 zborów w Danii i Norwegii. Od 10 lat prowadzi Impact Church w Roskilde pod Kopenhagą. Usługiwał w wielu krajach świata na kliku kontynentach. Jest dynamicznym kaznodzieją Słowa Bożego. Szczególnie mocno przejawiają się w jego służbie dary wiedzy, mądrości i prorokowania oraz… humor. Pastor Bruno Knutzen ma 60 lat, od 40 lat jest żonaty z Rakel. Mają 4 dzieci i 9 wnuków. Każde z jego dzieci jest zaangażowane w służbę. Przez wiele lat oprócz typowej pracy pastorskiej i apostolskiej był dyrektorem jedynej w Danii, ewangelicznej szkoły średniej.

Program seminarium: Boże powołanie, Wizja, Wartości, Pasja, Moc Ducha Świętego, Cuda w codziennym życiu, Powrót do Zasad Nowego Testamentu.

16.00 – 17.15 – sesja I
17.15 – 17.30 – przerwa
17.30 – 18.45 – sesja II
18.45 – 19.00 – przerwa
19.00 – 20.15 – sesja III

Wstęp wolny

Organizatorzy:
Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Zbór w Kielcach
Placówka Misyjna KChWE Zboru „Spichlerz” w Pruszkowie

maxresdefault