Szkoła Uwolnienia i Uzdrowienia

W dniach 03.05. – 05.05.2019 r. (piątek-niedziela) w Kielcach odbędzie się Szkoła Uwolnienia i Uzdrowienia.  Mówcami będą Pastor Józef Jasiński i Pastor William Lau.

pastor-jozef

Pastor Jasiński w ramach Promised Land Ministries szkoli Ciało Chrystusa na całym świecie na temat uwalniania i walki duchowej.
W ciągu ostatnich lat Bóg otworzył drzwi do wielu krajów (Trinidad, Filipiny, Myanmar (Birma), Malezja, Indonezja, Nigeria, Burundi, Rwanda, Uganda, Tanzania, Kongo, Kamerun, Sierra Leone, Liberia i Wybrzeże Kości Słoniowej), w których pastor Józef i jego zespół prowadzili warsztaty z uwolnienia. Warsztaty te były i nadal są prowadzone także w Kanadzie. Pan przekazał pastorowi Józefowi wizję, aby jechać do Indii, do innych części Azji, Afryki oraz Europy. W ramach podstaw walki duchowej organizowane jest szkolenie 101 oraz szkolenie zaawansowane 201, 301, 401, 501.
RAPORT NA TEMAT SZKOŁY UWOLNIENIA 101 W COTONOU-REPUBLICE BENIN Z KOŚCIOŁA HALLFROM OLD ASSEMBLIES OF GOD W DNIACH 6-8 GRUDNIA 2018
WSTĘP
Pragnę zacząć słowami podziękowania i wdzięczności dla Boga, który połączył nas z pastorem Józefem poprzez koordynującego pastora Lawrence z Abidjan.
POTRZEBA DLA PRZEPROWADZENIA SZKOŁY UWOLNIENIA W BENIN
Benin to była francuska kolonia w zachodniej Afryce, graniczy z Togo od zachodu, Nigerią ze wschodu, Burkina Faso i Nigrem od północy. Liczba ludności to 11.038.805, produkt krajowy brutto na osobę wynosi 2,200 dolarów. Benin jest politycznie ustabilizowany, ale zalicza się do najbiedniejszych krajów świata, w którym 36.2% mieszkańców żyje poniżej linii ubóstwa. Są osoby nie mające dostępu do odpowiedniej edukacji, opieki zdrowotnej, dobrej wody itp.
Benin jest kolebką kultu voodoo na świecie. Wiele osób, zwłaszcza na obszarach wiejskich, wciąż czci duchy przodków, dziewczęta (dziewice) mieszkają w sabatach i świątynkach jako poświęcone kultowi martwych bóstw, w Beninie są nadal miejsca różnych rytuałów wykonywanych przez ludzi i składania ofiar.
Benin należy również do tzw. Okna 10/40 obszaru równikowego czyli krajów, do których nie dotarło jeszcze światło Ewangelii. Co Okno 10/40 oznacza dla dla chrześcijańskich misji?
ZATRWAŻAJĄCE FAKTY NA TEMAT OKNA 10/40
• Ponad 90% najbiedniejszych ludzi na ziemi mieszka na tym obszarze
• 85% to najbiedniejsi z najbiedniejszych
• Miliony ludzi ani razu nie słyszały Ewangelii
• Wielu neofitów dotyka ostracyzm a nawet kara śmierci
• Jest to teren, na którym są siedziby niechrześcijańskich religii : islamu, buddyzmu, hinduizmu oraz rdzennych religii
Więcej informacji na stronie: www.jesusdelivers.com

hqdefault

Pastor William Lau jest dyrektorem służby The Elijah Challenge, której mottem są słowa z Ew. Łukasza 10,9: „I uzdrawiajcie …chorych i mówcie do nich: Przybliżyło się do was Królestwo Boże”.  Pastor Lau bierze udział w ewangelizacjach na całym świecie, szczególnie mocno jest używany wśród osób i nacji, do których ciężko dociera Ewangelia. Jego posłudze towarzyszą znaki w postaci uzdrowień z różnych chorób i dolegliwości. Prowadzi także szkolenia wyposażając tych, którzy w mocy pragną wypełniać największy nakaz misyjny Pana Jezusa głoszenia Ewangelii wszelkiemu stworzeniu.

 

Miejsce organizacji konferencji:

Centrum Kongresowe
Targi Kielce S.A.

ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Organizator: Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Kielcach
Pastor Andrzej Jeziernicki
Informacje e-mail: kancelaria@kchwe.pl

Rejestracja odbywa się poprzez formularz rejestracyjny.
FORMULARZ

Opłata konferencyjna: 90 zł* obowiązuje do 31.03.2019 r. 
od 01.04.2019 r. opłata wynosi 110 zł.
*opłata konferencyjna nie zawiera kosztu noclegów i wyżywienia. Prosimy o organizację we własnym zakresie. Wpłaty nie będą zwracane.

Wpłaty prosimy dokonać na konto:
Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Kielcach
96 1020 2629 0000 9602 0311 4063
z dopiskiem: Szkoła 2019, imię i nazwisko

 

Świadectwa – Szkoła uwolnienia 2017 Kielce

Więcej informacji wkrótce!