Koncert Pasyjny – Piotr Płecha

Serdecznie zapraszamy na ewangelizacyjny koncert pasyjny w wykonaniu Piotra Płechy w sobotę 4 kwietnia 2015 o godz 18:00. Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Kielcach, ul. Sienkiewicza 1.

Piotr Płecha - ur. w 1964 r. wokalista, multiinstrumentalista. W latach 80-tych był gitarzystą basowym zespołu Budka Suflera. Wiele lat spędził za granicą współpracując z takimi artystami jak: Don Potter (USA), Suzy Wills Yaraey (USA), Peter Helms (Kanada), Evan Schoombie (RPA). Obecnie współpracuje z zespołem Trzecia Godzina Dnia, oraz rozwija własne projekty muzyczne.

Pasyjny, koncertowy projekt Piotra Płechy powstał z połączenia jego profesjonalnego doświadczenia muzycznego i osobistej wiary w Jezusa Chrystusa. Celem koncertu jest pogłębienie przesłania zbawienia. W koncercie wykorzystane są tradycyjne pieśni wielkopostne w nowoczesnych aranżacjach, oraz współczesne pieśni uwielbienia nawiązujące do tematyki pasyjnej. Połączenie tradycyjnych melodii ze współczesnymi aranżacjami sprawia, że koncert nadaje się dla słuchaczy praktycznie w każdym wieku.

Piotrowi, śpiewającemu i grającemu na instrumentach klawiszowych towarzyszy Bartosz Bobeł grający na etnicznych fletach.