Festiwal Życia

Organizacja Davida Hathaway’a jest jedną z największych organizacji ewangelizacyjnych w Europie. Organizuje festiwale ewangelizacyjne pod nazwą: “Festiwal Życia”. Podczas tych festiwali głównym mówcą jest światowej sławy ewangelista David Hathaway. David usługuje już dziesiątki lat na całym świecie, ostatnie 20 lat to służba w krajach Europy Wschodniej, głównie na terenie byłego ZSRR, usługuje w wielu darach Ducha Świętego.

Zapraszamy wszystkich członków i przyjaciół  naszego kościoła na wyjazd na wielką ewangelizacyjną imprezę – Festiwal Zycia. W tym roku odbędzie się w pięknym i atrakcyjnym Parku Śląskim w Katowicach. Koncerty artystów chrześcijan (między innymi wystąpią: TGD, Arci, Natalia Niemen, Grzegorz Kloc, Grace, Kolah, Krzysi…o Szczypuła); świadectwa nawrócenia znanych osób, zajęcia dla dzieci, pokazy Chrześcijańskiego Klubu Motocyklowego i najważniejsze – głoszenie czystej Ewangelii przez Davida Hathaway’a z Wielkiej Brytanii.

Park Śląski, gdzie odbywać się będzie festiwal to także znakomite miejsce  wypoczynku – wesołe miasteczko, planetarium, kolejka, ogród zoologiczny etc. Wyjazd do Katowic może być też miłym doświadczeniem dla całej rodziny. Na festiwal organizujemy bezpłatny wyjazd autokarowy – wyjazd  w sobotę 6 września , powrót późnym wieczorem. Jeśli jesteś zainteresowany  skontaktuj się z nami.

Zapraszamy serdecznie!!!

David (2)                  David Hathaway