Usługa Pastora Mariana Rasska

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo 19 kwietnia 2015 o godz.11.30 z udziałem gościa Pastora Mariana Rasska z Kościoła Chrześcijańskiego ARKA w Poznaniu. Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Kielcach, ul. Sienkiewicza 1.

Pastor Marian Rassek obok codziennie wypełnianych obowiązków kościelnych jest od 25 lat mężem jednej żony i ojcem siedmiorga dzieci. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, jest też rodowitym poznaniakiem. Powołany do prowadzenia Kościoła służy radą i wsparciem przez ponad 20 lat, jego dom jest zawsze otwarty a telefon nie zna funkcji „wyłącz”.
Wielokrotnie zapraszany do usługi w innych Kościołach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Najbardziej lubi pracować o świcie, wtedy powstają właśnie kazania, które energicznie i zabawnie wygłasza. Jest nieszablonowy, nie boi się „nowego”, polega na woli Bożej i Duchu Świętym. Za pomyłki przeprasza. Jak sam twierdzi jest spadkobiercą nauczania i dorobku duchowego amerykańskiego pastora, ewangelisty, ale przede wszystkim nauczyciela Kennetha E. Hagina. Jest spełnionym Pastorem, a efekty Jego służby są niezaprzeczalne.

Natomiast 18 kwietnia 2015 w sobotę o godz. 16.00 w biurze Kościoła przy ul. Piotrkowskiej 29, będzie spotkanie dla kobiet z żona Pastora Mariana Olą Rasek, która podzieli się nauczaniem na temat: Standardów w życiu chrześcijańskim.

Zapraszamy serdecznie!