Szkoła Serce Ojca

Chciałbym serdecznie zaprosić Ciebie i Twój Kościół na regionalną konferencję „Szkoła Serce Ojca – Doświadczanie miłości Ojca”, którą organizujemy w dniach 23-29 sierpnia 2015 r. wspólnie z Chrześcijańską Wspólnotą „Jozue” Kościoła Bożego w Chrystusie w Siedlcach. Szkoła będzie prowadzona przez Briana Hayes z Fatherheart Ministries www.fatherheart.net i zespół z Polski. Będzie to cudowny czas doświadczania miłości Boga Ojca oraz wyposażania serc do efektywnej służby w Bożym Królestwie.
Z chrześcijańskim pozdrowieniem
dr Tomasz Mańko
Pastor Zboru KCHWE w Radzyniu Podlaskim

Więcej informacji:

Szkoła Serca Ojca
DOŚWIADCZANIE MIŁOŚCI OJCA
23-29 sierpnia 2015 w Ośrodku OHP w Maryninie (k. Radzynia Podlaskiego)

Z przyjemnością zawiadamiamy, że regionalna Szkoła Serca Ojca odbędzie się w ośrodku OHP w Maryninie w dniach od niedzieli, 23 sierpnia, godz.18.00 do soboty 29 sierpnia, godz.14.00. Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Cię do wzięcia udziału w Szkole! Nasze spotkania wypełnią większość dnia. Będziemy mieli sesje poranne, popołudniowe i wieczorne. Nie będzie to konferencja, ale możliwość zanurzenia się w nauczaniu i usłudze modlitewnej poświęconej doświadczaniu miłości naszego Niebiańskiego Ojca do nas.
W ciągu ostatnich kilku lat wiele osób zostało dotkniętych i doświadczyło błogosławieństwa przyjęcia objawienia miłości Boga jako Ojca.
Szkoła jest przeznaczona dla maksymalnie 60 uczestników i daje możliwość pozostawienia nacisków i presji codziennego życia i zanurzenia się w rzeczywistość, w której Bóg Ojciec może spotkać się z Tobą, rozmawiać z Tobą i usługiwać Ci. Możliwość spędzenia tych dni w atmosferze namaszczonego nauczania, doświadczania indywidualnej usługi modlitewnej i poświęcania czasu jedynie Bogu, to możliwość, z którą nie można się rozminąć. Przyniesie ona prawdziwy przełom i przemianę do Twojego życia. Szkoła nie ma formatu konferencyjnego w którym można dobierać sesje w których się uczestniczy, ale wymaga pełnego zaangażowania od wszystkich i z tego też powodu ma ograniczoną liczbę miejsc, by zapewnić bezpieczne środowisko. Nie jest to wydarzenie dla dużej liczby słuchaczy. To jest czas na odświeżenie naszej duchowej kondycji, posilenie i nabranie nowych sił!

Koszty są następujące:
400zł na osobę przy rezerwacji do 31 lipca 2015 potwierdzonej bezzwrotną zaliczką w wysokości 100zł.
Późniejsze rezerwacje: 450zł, do pokrycia w całości wraz z rezerwacją.
RESZTA OPŁATY MUSI WPŁYNĄĆ DO DNIA 15 sierpnia 2015.
Te opłaty pokrywają koszty zakwaterowania i pełnego wyżywienia na okres sześciodniowego pobytu w ośrodku. Jedyne pozostałe koszty, które pokrywają uczestnicy to koszty transportu do ośrodka.

Nie możemy niestety zapewnić opieki dla dzieci w czasie trwania Szkoły, z tego względu dzieci (poniżej 16 roku życia) nie mogą uczestniczyć w Szkole.

Szkoła będzie prowadzona przez Briana Hayes z Fatherheart Ministries www.fatherheart.net i zespół z Polski.

Cel Szkoły Serca Ojca:
Najważniejszym celem „Doświadczania Miłości Ojca” jest głębokie poznanie Jego miłości do Ciebie i przeżycie osobistego objawienia Boga jako Ojca.
On chce byś nie tylko wiedział o Nim. On pragnie byś znał Go mając z Nim bliską i intymną relację. On nie pragnie zaledwie intelektualnej czy teologicznej relacji z Tobą, ale pragnie Ci objawić Siebie i Swoje serce. By w Twoim życiu mogły runąć wszelkie bariery i byś mógł znaleźć się w Jego ramionach Bóg Ojciec potrzebuje Ciebie. Nie jest więc to szkoła w tradycyjnym znaczeniu tego słowa, gdzie można otrzymać wiele wiedzy, która trafia do głowy – jest to szkoła serca, gdzie Twoje serce zostanie dotknięte, rozmiękczone, uzdrowione i odnowione! Szkoła zapewni także uczestnikom gruntowną biblijną wiedzę dotyczącą objawienia Ojcowskiego Serca Boga. Bycie razem przez tak długi okres czasu pozwala na przekazanie pełnego nauczania dotyczącego bezwarunkowej miłości Boga do nas. Uczestnicy wyjadą więc lepiej wyposażeni do zrozumienia i wyjaśnienia innym jak fundamentalne i ważne jest Ojcowskie Serce Boga.

Rezerwacja
Pytania proszę kierować pod adres: serceojca.siedlce@gmail.com
Wszelkich płatności dotyczących Szkoły (zaliczka, pełna odpłatność) możesz dokonać na konto:
Chrześcijańska Wspólnota Jozue, KBwCh w Siedlcach
67 1050 1953 1000 0090 3016 1682
Podaj proszę swoje imię i nazwisko w tytule przelewu.

Jeśli masz pytania proszę skieruj je do:
serceojca.siedlce@gmail.com
vintagepolska@gmail.com (Brian Hayes)