Konferencja Młodzieży i Studentów

Konferencja Młodzieży i Studentów „Odporni na system, wrażliwi na Boga” 6 grudnia 2014, Warszawa  ul. Ostroroga 24 Zbór KCHWE Spichlerz

Zapraszamy na konferencję młodzieży i studentów naszego Kościoła. Słowem – kluczem naszej konferencji jest odporność na system tego świata; system, który mówi młodym ludziom, że „wszystko jest względne i nie ma problemu z tym jak żyjesz”. Jednak Bóg  wyznaczył swoje niezależne od okoliczności standardy.   Aby móc je wypełnić, trzeba być wrażliwym na jego Słowo. Szóstego grudnia, w dzień w który wiele osób wręcza i przyjmuje mikołajkowe prezenty, możesz przyjąć od Boga Jego prezent – otrzymać siłę by nie ulec systemowi i nabyć  wrażliwość na Jego Słowo.  Czekamy na Ciebie 6 grudnia.
Pastor Andrzej Stepanow KCHWE Spichlerz

Usługujący:
Andrzej Stepanow – założyciel i główny pastor Zboru KCHWE Spichlerz w Warszawie, dynamiczny, bezkompromisowy, namaszczony kaznodzieja Bożego Słowa. Znawca Biblii i  teolog. Mówi o trudnych sprawach w prosty i zrozumiały dla każdego sposób.  Usługuje w wielu darach Ducha Świętego, a szczególnie w darach uzdrawiania, rozróżniania duchów, słowie wiedzy i mądrości.
Jacek Słaby – II pastor Zboru KCHWE Spichlerz, duszpasterz i dynamiczny kaznodzieja, często poruszający kontrowersyjne tematy. Aktywnie zajmujący się chrześcijańskim poradnictwem i doradztwem, głównie małżeńskim i przedmałżeńskim oraz służbą uwolnienia. Posługuje w darach duchowych, głównie w darze wiedzy, mądrości i prorokowaniu.

Koncert:
ARCI  – znany chrześcijański raper przedstawi swoje najnowsze utwory z płyty „Mam powód”. (płyty będą dostępne do kupienia przed i po koncercie, możliwość uzyskania autografu ARCIEGO). Zapowiada się super wieczór – hiphop & reggae i mocne przesłanie.  ARCI wprowadzi  w wyjątkową noc…. Power Praise Night – to wspólny czas uwielbienia,  chwały modlitwy i  proroczej usługi.

PRAKTYCZNE INFORMACJE:
Kiedy?
6 grudnia (sobota) start godz. 11.00;
Program?
Sesje konferencyjne godzina:  11-13, 14-16, 17-19
Sesja Premium&Koncert  godz. 20
Power Praise Night:  start ok. 22
(*) Power Praise Night będzie połączona z modlitwą I indywidualną usługą proroczą
Gdzie?
Ul. Ostroroga 24, Warszawa, KCHWE Zbór Spichlerz
Ile?
15 zł – (rejestracja  i wpłata  do 30 listopada), 25 zł – (rejestracja  i wpłata po 30.11 lub w dniu konferencji) Płatność dokonujemy na konto: Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Zbór Spichlerz nr  rachunku 42 1440 1299 0000 0000 0404 3537  z dopiskiem „konferencja młodzieżowa” . Aby się zarejestrować wystarczy wysłać maila na adres biuro@spichlerz.org.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 502 574 334.
Co w cenie konferencji?
Sesje konferencyjne, wstęp na koncert ARCIEGO oraz udział w niesamowitej nocy Power Praise Night
Jak z noclegiem?
Za dodatkowe 10 zł (płatne na miejscu) zapewniamy nocleg w zborowych salach na własnej karimacie i śpiworze (ilość miejsc ograniczona, sugerujemy rezerwację noclegu podczas rejestracji uczestnictwa w konferencji)
Wyżywienie?
podczas konferencji  otwarty będzie bufet, w najbliższej okolicy zboru są dostępne bary, fast foody oraz sklepy spożywcze.
Czy mogę przyjechać bez rejestrowania się? Tak, ale wtedy płacisz na miejscu 25 zł (nie licząc kosztów potencjalnego noclegu)
konferencja-mlodziezowa-re-compressor[1]