Konferencja Biblijna Interpretacja Snów i Wizji

Konferencja Biblijna Interpretacja Snów i Wizji, Pruszków 03 grudnia 2016

„Językiem Ducha Świętego są sny i wizje” (pastor dr. David Yongi Cho)

Biblia pokazuje wiele zwrotnych momentów w historii zbawienia, w których Bóg prowadził swoich wiernych przez sny. Tak naprawdę 1/3 Pisma Św. odnosi się do snu lub wizji. Wierzymy, że do wielu współczesnych chrześcijan Pan także przemawia „w nocnych widzeniach”, dlatego zachęcamy Was do uczestnictwa w seminarium nt. snów i wizji, które poprowadzi Iwona Krzemińska. Iwona to doświadczona usługująca w dziedzinie snów i wizji. Interpretacji snów i wizji uczyła się bezpośrednio od Johna Paula Jacksona. Przez ponad 6 lat była liderem Diakonii Interpretacji Snów przy Kościele Wieczernik. Swoim darem usługiwała w licznych wspólnotach i kościołach w Polsce oraz Czechach; podczas różnego rodzaju konferencji oraz wydarzeń chrześcijańskich. Jej służba została zauważona przez znanego proroka Ryszarda Krzywego, który zaprosił ją do usługi podczas letniego Obozu Proroczego w Węgorzewie. Jej usługa pomogła wielu ludziom w podjęciu właściwych życiowych i duchowych decyzji.
Iwona podkreśla, ze nie ma gotowych zasad dotyczących interpretacji snów, a pogłębianie osobistej relacji z Bogiem i studiowanie Pisma Św. stanowi podstawę właściwego ich tłumaczenia. Przestrzega, że musimy być ostrożni, jeśli chodzi o tworzenie schematów interpretacyjnych lub – nie daj Boże! – „senników” chrześcijańskich. Jeden ze szczególnie obdarowanych tłumaczy snów w Biblii – Józef (egipski), „premier” imperium faraona, wiedział, że „…do Boga należy wykład” i współpracował z Nim. Warto przyjechać do Pruszkowa i poznać biblijne tajniki interpretacji snów i wizji, gdyż zgodnie z Słowem Bożym w czasach ostatecznych Bóg coraz częściej będzie przemawiał w taki właśnie sposób.

Program konferencji 03.12.2016 (sobota):
10.45 – rejestracja
11.00 – wykład I
12.30 – przerwa
13.00 – wykład II
14.30 – 15.30 – przerwa obiadowa
15.30 – 17.00 – warsztaty i konsultacje
Miejsce:
Pruszków ul. Niecała 5 II piętro (Hotel Tadros)
Organizator:

Placówka Misyjna KCHWE “El Shaddai” w Pruszkowie
Informacje:
pastor@elshaddai.org.pl

Koszt uczestnictwa:
uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, zbierana będzie ofiara na pokrycie kosztów organizacji seminarium oraz dar dla usługującej.