Festiwal Nadziei

Jeśli chcesz przeżyc to jeszcze raz ogladaj 28 i 29 czerwca 2014, o godz.19.00 na mojanadzieja.pl!! Szczegóły pod linkiem:  https://mojanadzieja.pl/

Kim jesteśmy? Co motywuje nas do działania?

Pasja i miłość do Stwórcy oraz Jego Słowa, a także to, aby „iść na cały świat i głosić Ewangelię wszelkiemu stworzeniu”. Festiwal Nadziei tworzy przestrzeń dla realizacji tej misji przez polskie Kościoły chrześcijańskie we współpracy z Billy Graham Evangelistic Association.
To niepowtarzalna możliwość zjednoczenia sił w przygotowaniu niezwykłego spotkania, które odbędzie się w Warszawie na stadionie Pepsi Arena, w dniach 14-15.06.2014! Zachęcamy wszystkie Kościoły chrześcijańskie do mobilizacji i zapraszania jak największej liczby osób!

Przekaz Ewangelii, możliwość duchowego rozwoju, budowanie relacji i więzi z kościołami organizującymi FN wyznaczają jakość tego przedsięwzięcia!

Przesłanie Nadziei Franklina Grahama, zagraniczne i krajowe gwiazdy muzyki chrześcijańskiej oraz festiwalowa atmosfera to gwarancja zadowolenia dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Nadziei!

Bliższe informacje na stronie: http://festiwalnadziei.pl/

fn-signature_pl